Edukacja, szkolenia

Znalezionych firm :6
Centrum Synergia
Podsumowanie:

Centrum Synergia oferuje indywidualną fizjoterapię według najwyższych standardów. Prowadzi ją wyspecjalizowana i doświadczona kadra terapeutów, która stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach, a także uczestnicząc w licznych konferencjach i kongresach.
Centrum Synergia to również placówka naukowo-szkoleniowa. Na co dzień współpracuje ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym, AWF w Katowicach oraz WSB z Poznania. Terapeuci Centrum Synergia prowadzą wykłady i seminaria z zakresu profilaktyki zdrowia dla firm, fundacji, podczas festiwali i imprez masowych propagujących zdrowy styl życia oraz aktywność sportową dla każdego.
Specjalizuje się w rehabilitacji sportowej, współpracuje z klubami sportowymi zapewniając fachową pomoc fizjoterapeutyczną zawodnikom, obejmującą wiele uznanych na świecie metod z zakresu kinezyterapii oraz nowoczesnej fizykoterapii (medyczna terapia sportowa (MTS), centralna i obwodowa stabilizacja, biofeedback, terapia manualna, kinesiology taping, metoda McKenziego (Extension–Flexion Therapy), koncepcja NDT Bobath, metoda PNF (Proprioceptive Neuromuskular Facilitation), koncepcja SET, neuromobilizacje).

Adres :
Św. Pawła 11, III pietro Chorzów 41-500